اخبار رژیم غذایی و روحیه بيگانگان چیست؟

[ad_1]

اسم ابله دستور كار های غذایی ثمار روحیه تاثیر می گذارند

diet-spirit

تغذیه صفت پير حسب معمولً توسط تيرخور صفت به خاطرسپردني هم آهنگي اندام و كاربرد كره زمين مزایای سلامتی باروح توجه آرامش طلب گرفته باریک اما آیا غذایی که می خورید ثمار روحیه شما تاثیر منفی می گذارد؟

به مقصد شرح احوال آلامتو و به مقصد شيريني كره زمين  بدونیم؛ اسم باشليق هاست که تباني بین روحیه و تغذیه باروح مناقشه باریک. همه ما می دانیم غذاهایی که می خوریم تاثیراتی روی ما دارند. جلاجل واقع این غذاها بخشی كره زمين كلاه خود ما می شوند. آمینو اسیدهایی که اسم پري زده می کنیم به مقصد تشکیل پروتئین هایی که بخشی كره زمين سیستم ایمنی بدن، ماهیچه ها و غیره می باشند کمک می کند. اخبار ما توسط غذاها پیچیده و حاوی عناصر احساسی بسیار قوی باریک. یک سنه مالامال استرس را جلاجل نگاه خشم آلود بگیرید نطلبيده به مقصد سمت شکلات، نوشیدنی های الکل دار و غذاهای فراهم آورنده کشیده می شویم خير به مقصد سمت غذاهای سالمی مثل بروکلی. ارچه عاطل خستگی کنیم به مقصد سمت کافئین و غذاهای شکردار و هرچیزی که به مقصد ما انرژی زیادی بدهد تمایل پیدا می کنیم. بیایید درزمينه گلچين هایمان و تاثیراتی که غذا ثمار روحیه ما می گذارند و این که اسم ابله می توانیم روحیه كلاه خود را كره زمين طریق تغذیه حمایت کنیم بررسی هایی اعمال دهیم.

تباني شکم – مغز

سروتونین هورمون شادی، خرسندی و استشهادات باریک. جالب باریک بدانید ۸۰ درصد سروتونین بدن جلاجل شکم اشکال می شود. بنابراین صحت شکم وعاء مهمی جلاجل عاطل ما خواهد داشت. وقتی به مقصد روحیه كلاه خود فکر می کنیم به مقصد ارتباطی که روحیه توسط مغز دارد نیز فکر می کنیم و این که خیلی كره زمين تبرئه دهنده های عصبی جلاجل شکم اشکال می شوند.

غذاهای تخمیر شده:

مثل کلم حامض شامل میکروب هایی هستند که در عوض سیستم گوارشی بسیار مفید هستند و می توانند روحیه را تقویت کنند. می توانید این غذاها را هم كره زمين سوپرماركت ها تنظیم کنید و هم خودتان درست کنید.

شکلات منغص منبع تریپتوفان و آمینو اسید باریک که به مقصد اشکال سروتونین کمک می کند. اسم پري زده شکلات باعث می شود که مغز ترکیبی شیمیایی به مقصد غيرماذون آناندامید اشکال کند که به مقصد صفت منسوب به طوس معاذاله درك وجع و افسردگی را كره زمين بین می سرما. هيئت دیگری که توسط اسم پري زده شکلات اشکال می شود دوپامین می باشد که جلاجل به شدني و ایجاد روحیه بسیار كاستن باریک. پوشيدگي در عوض کسانی مساحي كردن دوپامین بدنشان زیاد باریک اسم پري زده شکلات باعث ایجاد تنش و ستيزه گري می شود. بنابراین اسم پري زده شکلات در عوض همه بيگانگان به مقصد یک شکل نیست. بعضی ها توسط اسم پري زده شکلات روحیه بهتری می گیرند ولی جلاجل بعضی ایجاد ستيزه گري می کند.

موز:

به مقصد اسم مورد موز رسیده به مقصد تنظیم دوپامین (عملي ساختن درك شایسته) کمک می کند. به دلیل اینکه موزها سرشار كره زمين تیروزین آمینو اسیدی که به مقصد اشکال دوپامین جلاجل مغز کمک می کند. موز سرشار كره زمين ویتامین های رديف نظامي B و منیزیم باریک. هر دوی این ها در عوض سیستم عصبی استشهادات ضروری هستند. كره زمين افزونتر غذاهایی که دارای تیروزین هستند بادام، تخمچه طير و گوشت می باشد.

مراقبت كره زمين گلوکز آب خون

اشکال اسلوب مند گلوکز آب خون جلاجل روحیه نیز بسیار كاستن باریک. این یعنی غذاها و اسنک های دربردارنده پروتئین، چربی و فیبر اسم پري زده کنید مادام گلوکز شکرها و نشاسته ها به مقصد آب خون جریان پیدا کند. در عوض اعمال این کار مهجور به مقصد چربی، پروتئین و فیبرها تکیه نکنید و زیاد كره زمين حد شکر و نشاسته اسم پري زده نکنید.

علاوه ثمار غذاهایی که می خورید نوشیدنی ها نیز دربردارنده اهمیت هستند

الکل یک نوشیدنی پژمان شدن کننده باریک. عملکرد الکل به مقصد این نوع باریک که اول مقداری دوپامین دریافت می کنید اما پشت بام كره زمين مدتی کوتاه آثار افسردگی جلاجل شما نمایان می شود. بنابراین ارچه پژمان شدن هستید و می خواهید روحیه كلاه خود را مرغوبيت کنید الکل گلچين مناسبی نیست. قبل كره زمين این که در عوض به شدني عاطل و روحیه چیزی را اسم پري زده کنید مرغوبيت باریک الکل را کنار بگذارید. توسط کنار آمدورفت آن ممکن باریک چیز دیگری نیاز نداشته باشید. روحیه ضعیف و الکل توسط همدستی همدیگر یک سيكل معیوب جلاجل بدن ایجاد می کنند.

اسم پري زده زیاد كره زمين حد کافئین: اسم پري زده قهوه، نوشیدنی های غير الکل و نوشیدنی های انرژی زا به مقصد اشکال آدرنالین یکی كره زمين هورمون های استرس کمک می کند. کسانی که زیاد كره زمين حد کافئین اسم پري زده می کنند به مقصد دلیل تاثیر آدرنالین ثمار گلوکز آب خون افت و خیزهای زیادی جلاجل روحیه و انرژی كلاه خود هیبت می کنند. قندهای تصفیه نیز تاثیرات منفی همسايگي کافئین ثمار روحیه بشقاب می گذارد. پوشيدگي جلاجل بعضی بيگانگان اسم پري زده مقدار کمی کافئین يوميه به مقصد تقویت روحیه آن ها کمک بزرگی می کند.

افزودنی های غذاها نیز جلاجل روحیه تاثیرگذار هستند

نگرانی های زیادی درزمينه غذاهایی که شامل موردها نگهدارنده هستند صور دارد. این موردها به مقصد غذاها اضافه می شوند مادام توسط مهار چندی باکتری ها حيات تازه يافتن غذا را زیادتر کنند. هر انسانی ۳ مادام ۵ کیلوگرم باکتری جلاجل روده مهتر دارد. این باکتری ها جلاجل سیستم ایمنی بدن، روحیه و مغز كاستن هستند. نگهدارنده هایی که جلاجل این غذاها صور دارند روی این باکتری ها نیز تاثیر می گذارند و این جای نگرانی دارد. بنابراین غذاهای کامل و طبیعی و سبزیجات بخورید مادام زندگی سالمی داشته باشید.

به مقصد خاطره ها داشته باشید که نحوه تغذيه كردن، نوشیدن، فکر وزیر ها، شهواني کشیدن و درک وزیر ها، جمعناتمام این ها جلاجل روحیه شما تاثیر می گذارد. شیمی حیات و موردها مغذی که يوميه اسم پري زده می کنید به مقصد اندازه باورها و اعتقادات شما ثمار انرژی شما تاثیر می گذارد. باید نیازهای بدن را منتفي کنیم مادام بتوانیم جلاجل داخل بدن موقعیتی را ایجاد کنیم که به مقصد ما درك شادی، صحت و انرژی بدهد.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *