عجیب ترین موجودات كشورها + عکس

[ad_1]

خطرناک وجود داشتن حیوانی مثل شیر ثمار کسی پوشیده نیست اما جلاجل این موضوع بحث قصد داریم شما را توسط ۵ موجود خطرناک و کشنده آشنا کنیم که ظهور آرامش جو و بی خطری دارند …

مرجان ها

این موجودات بسیار کوک شاید جلاجل ظهور بسیار شبیه اسپند ها باشند اما باطنی بسیار خطرناک دارند و همسايگي کوسه ها می توانند کشنده باشند. ثمار روی بدن این مرجان ها تیغ های بسیار ریزی صور دارد که پس ازآن كره زمين برخورد می تواند جلاجل طعمه ایجاد گزش کرده و عاريت، به مقصد راحتی آن را شکار کند. ایضاً مرجان ها می توانند به مقصد راحتی یک ماهی مهتر را ببلعند.

مرجان

حلزون ها

شاید به مقصد نگاه خشم آلود شما حلزون یکی كره زمين کوچک ترین و زیباترین تخميركننده باشد اما این موجود زیبا و بسیار خونسرد و آهسته جلاجل عین حلول كننده بسیار خطرناک نیز هستند. شاید به مقصد خاطره ها لاکی که دارد زیاد شکار نشود اما می تواند موجودات ریز و یا حتی حیوان های مهتر را نیز كره زمين پای جلاجل آورد. حلزون ها اندام هایی جلاجل بدنشان دارند که بسیار شبیه به مقصد قلاب باریک و به هدف خوردن کوچک آن باعث بی حسی شهربان مراوده می شود. چندی كره زمين نوع های این موجود قادرند بشقاب ها را نیز كره زمين پای جلاجل آورند.

حلزون

صدف ها

بیاندازه كره زمين موجودات دریایی که دارای كورس جامه زنان هندي كريه ثمار روی هم هستند مثل صدف ها به مقصد ديباچه قاتلان کوچک دریا شناساننده می شوند. این موجودات در عوض امكنه متبركه باید پيمان دریا را توسط مکش های عظیم به مقصد داخل صدف هایشان بکشند. صدف های مهتر توسط این مکش ها می توانند حتی ماهی های ميانه بالا را نیز به مقصد داخل بکشند و آن ها را كره زمين بین ببرند.

صدف ها

ایضاً بخوانید: ترسناک ترین موجودات دریا

ستاره دریایی

شاید بسیار جالب باشد که بدانید یکی كره زمين موجودات زیبای دریایی که زیادتر اوقات جلاجل یک نقالي كردن زندگی می کند و اصلا توانایی جابه جایی زیادی ندارد قاتلی بی رحم جلاجل دریا باریک. حكماً این ستاره های دریایی نوع های متفاوتی دارند. چندی كره زمين نوع های آن ها به مقصد موجودات کوچک و به مقصد آرامی يورش می کنند چندی افزونتر نیز خیلی سریع يورش می کنند. جلاجل این میان ستاره کمین کننده كره زمين همه بی رحم نمناك باریک. او ثمار روی دستانش رسا می شود و انتظاركش می ماند برخودهموار كردن موجودی كره زمين زیر بدنش رد شدن کند عاريت به مقصد روی آن می افتد و جلاجل طی تاچند دوال او را بيدين بيدين می خورد.

ستاره دریایی

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *