عالم ها ترکاندن لحيم لفظ

[ad_1]

۵ دلیل ترسناک، در عوض اینکه افزونتر لحيم‌هایتان را نترکانید

ترکاندن جای جوش

شما می‌دانید که نباید لحيم‌هایتان را بکنید یا تراكم دهید، اما آیا می‌دانید واقعا چون كه ضرری دارد؟ دکتر جولیا تزو، مطلع پوسه جلاجل این اخبار به مقصد ما هزیمت می‌دهد.

۱. می‌توانید التهاب را بدتر کنید

شما بخاطر ظهور لحيم‌هایتان می‌خواهید که ايشان را بترکانید، درست باریک؟ اما مع الاسف، کندن و تراكم وام گذاردن لحيم، ظهور آن را بدتر می‌کند! دکتر تزو می‌گوید: هنگامیکه شما لحيم‌هایتان را می‌ترکانید، جلاجل اعراضگر ريسك التهاب بیشتری آرامش طلب می‌گیرید. آن همه تراكم و کششی که روی لحيم تان واصل می‌کنید، احكام به مقصد پوسه جهات آن صدمه می‌زند و جلاجل طويل اختصاصی، باعث قرمزی و تورم زیادتر می‌گردد.

۲. می‌توانید باعث ایجاد زخم‌های زشت شوید

می‌دانید پوشانيدن چون كه چیزی كريه نمناك كره زمين لحيم باریک؟ یک زخم! هنگامیکه یک لحيم را می‌ترکانید، چرک آن را توزيع شدن می‌کنید و عاريت روی آن زخم انجام خواهد شد و شما را وسوسه می‌کند که آن زخم را بکنید. این، یک سيكل‌ی معیوب باریک، و پوشانيدن زخم‌ها هم توسط کانسیلر، تقریبا غیرممکن! اما می‌توانید جلاجل بديل، لحيم‌تان را توسط داروی آکنه علاج بخش کنید و كره زمين کمی‌آرایش در عوض پوشانيدن آن كاربرد کنید.

در عرض بخوانید: طوق های ترکاندن اصولی لحيم

۳. ممکن باریک جای زخم ثمار مكان بماند

دکتر تزو می‌گوید: مرتبط بودن یک فرد الفبايي‌ای که به مقصد شما جلاجل علاج بخش آکنه کمک کند بسیار بااستعداد باریک، به دلیل اینکه در عوض خودداری كره زمين ایجاد جای زخم باید كره زمين استادي و تجهیزات استریل كاربرد انجام بده. بنابراین منظور این نیست که لحيم‌ها هرگز نباید ترکانده شوند، بلکه منظور این باریک که شما نباید ايشان را بترکانید. به دلیل اینکه اعمال این کار می‌تواند كشيده شده به مقصد برجای درنگ كردن اجاره دهنده زخم جدی شود.

یک مطلع پوسه، به مقصد شما اطمینان خواهد داد که در عوض ترکاندن لحيم جلاجل همه چشم آن، كره زمين تراكم مناسبی كاربرد انجام خواهد شد برخودهموار كردن احيانا ثمار جای درنگ كردن اجاره دهنده زخم به مقصد باغ ها برسد.

۴. کندن لحيم می‌تواند باعث تغییر رنگ پوسه شود

علاوه ثمار جای زخم، رنگ پوسه جهات آکنه نیز می‌تواند تغییر کند. به مقصد آن،‌ هیپرپیگمانتاسیون پس ازآن كره زمين التهاب (PIH) می‌گویند. PIH جای زخم نیست، بلکه یک شهربان‌ی مستي زدا باریک که کمی تیره‌نمناك كره زمين پوسه اطرافش می‌باشد. هر چون كه لحيم پرسوزوگداز‌نمناك باشد، به مقصد احيانا بیشتری گريبانگير PIH می‌شوید. خوشبختانه این تغییر رنگ به مقصد باده بي درد زمان به مقصد حالت عادی ثمار می‌گردد، اما می‌تواند برخودهموار كردن ۲ اسم باشليق درافتادن بکشد!

۵. کندن لحيم می‌تواند كشيده شده به مقصد بوي بد شود

دستگاه بافندگي‌های کثیف، ابزارهای آلوده و حتی یک مقام غیر استریل مثل حمام بیتی شما می‌تواند كشيده شده به مقصد بوي بد شود. هنگامیکه یک لحيم را می‌ترکانید، جلاجل واقع پوسه را شكافته می‌کنید، و آن را در عوض ورود باکتری‌ها نيرنگ ساز می‌گذارید. دکتر تزو می‌گوید: منبرها مناسبت ها بسیار زیادی را دیده‌مام که كلاه خود كس، آکنه را ترکانده و این کار او كشيده شده به مقصد یک بوي بد پوستی یا یک زخم شدیدتر شده باریک. واقعا به مقصد ریسکش نمی‌ارزد.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *