هزینه مهاجرت به اتریش

مهمترین نکته در هزینه مهاجرت به اتریش مقدار و زمانی است که باید این مبلغ را متقاضی مهاجرت به اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش را در نظر داشته باشد ، بسیاری از افراد که قصد تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت شرکت در اتریش ، اقامت خود حمایتی اتریش ، ازدواج در اتریش ، تولد فرزند در اتریش و سایر طرق از جمله اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش و یا ویزای توریستی اتریش دارند باید توجه زیادی به هزینه مهاجرت به اتریش داشته باشند .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا با بررسی قوانین مهاجرتی اتریش تمامی هزینه مهاجرت به اتریش را به نظر شما متقاضیان اخذ اقامت اتریش ۲۰۱۸ برساند . این مقاله تحت نظر وکیل مهاجرتی اتریش و با شرایط و قواعد بین المللی روز این کشور تنظیم شده است .

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اتریش در بسیاری از اوقات زمانی که برای کار های مشخص شده وارد سفارت می شوند ، باید در نظر داشت که در ابتدا باید مدارک شما ( هویتی ، تحصیلی ، کاری و … ) بنا به ویزایی که شما در خواست می دهید تائید شود ، این ابتدایی ترین هزینه مهاجرت به اتریش است که هر ساله این سفارت بنا به یورو مبلغ مشخصی را از متقاضی دریافت خواهد کرد ، این مبلغ در حال حاضر ۴۰ یورو برای هر پانچ ترجمه خواهد بود . در نظر داشته باشید که برای تائید مدارک در سفارت باید خود شخص حضور داشته باشد و مدارک را مرتب و با نظمی خاص به مسئول سفارت تحویل دهد که در این زمینه باید با مشاوران ارشد حقوق بین الملل خصوصی مشورت نمایید .

در دومین مورد از هزینه مهاجرت به اتریش هزینه های زندگی در این کشور خواهد بود که باید مورد بحث و گفتگو قرار گیرد ، در تمام راه های مهاجرتی به این کشور در هزینه های زندگی تقریباً یکسان خواهد بود ، هزینه مهاجرت به اتریش در قسمت هزینه های زندگی بسته به تعداد اعضای خانواده و محل سکونت و بسیاری از فاکتور های دیگر متفاوت است .

در ماه شخص متقاضی مهاجرت به اتریش حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هزینه زندگی خواهد داشت ، این هزینه ارتباط مستقیمی با سبک زندگی فرد خواهد داشت ، لازم به ذکر است که بیشترین مبالغ در هزینه مهاجرت به اتریش به اجاره محل سکونت فرد صرف خواهد شد که با یک دقت می توان دریافت که این مبلغ به تعداد اعضای خانواده به صورت صعودی بالا نخواهد رفت .

نکته بسیار مهم در هزینه مهاجرت به اتریش ، تمکن مالی فرد در ارائه مدارک به سفارت است ، سفارت هر کشور بنا به هر نوع ویزای درخواستی شخص می خواهد مطمئن شود که وی هزینه های زندگی روزمره ی خود را در طی یک سال داشته باشد ، این علت سبب شده است تا در لیست مدارک مورد نیاز سفارت تمکن مالی نیز باید ارائه شود ، این تمکن مالی در سال هزینه های زندگی را به صورت کامل شامل می شود .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *