چگونه بدون سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت بگیریم؟

چگونه بدون سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت بگیریم؟

 

کشور اسپانیا که به بهشت اروپا شهرت دارد،یکی از مقاصد مهاجرتی بسیاری از ایرانیان است.متاسفانه برخی از موسسات برای گرفتن اقامت اسپانیا روش های سرمایه گذاری و خرید ملک را پیشنهاد میکنند که روش هایی بسیار پر هزینه است و کمتر افرادی در ایران توان پرداخت آن را دارند و عملا از مهاجرت به این کشور زیبا منصرف میشوند.اما باید گفت که تنها با ۱۵۰۰۰ یورو میتوان اقامت دائم اسپانیا را به صورت کاملا قانونی و تضمینی گرفت.این نوع مهاجرت را تمکن مالی می نامند.در واقع شما نشان میدهید که در کشور خود فردی متمول از نظر مالی هستید.

برای اقامت از طریق تمکن مالی نیاز است که یک سری شرایط را داشته باشید.در مرحله اول باید یک پرینت حساب ۲۰۰ میلیون تومانی داشته باشید.این مقدار پول نیاز نیست جایی استفاده شود و فقط پرینت آن نیاز است.داشتن یک سند ملکی که همین مقدار ارزش را داشته باشد نیز میتواند کمک بسیاری به گرفتن این اقامت بکند.

نکته مثبت در مورد این روش و موسسه رادیو وکالت این است که ما تمامی هزینه را در مرحله اول دریافت نمیکنیم و هزینه کار به صورت اقساطی دریافت میشود تا مشکلی از نظر پرداخت آن نداشته باشید.همچنین قرارداد شما با وکلای رسمی دادگستری رادیو وکالت بسته خواهد شد تا از هر نظر با خیالی راحت با رادیو وکالت همکاری کنید.

اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

آیا پس از گرفتن اقامت به روش تمکن مالی نمیتوانیم در اسپانیا سرمایه گذاری کنیم؟

 

گرفتن اقامت از این روش هیچوقت مانع سرمایه گذاری شما در اسپانیا نخواهد شد.این روش صرفا برای کاهش هزینه های زیاد اقامت از طریق سرمایه گذاری است.

یکی از پلن هایی که گروه مهاجرتی رادیو وکالت در اختیار متقاضیان قرار میدهد این است که پس از ورود به اسپانیا پیشنهاد های سرمایه گذاری داده خواهد شد و حتی رادیو وکالت میتواند در پروژه های سرمایه گذاری شما شراکت کند.گروه مهاجرتی رادیو وکالت در اسپانیا با سال ها تجربه در زمینه های کاری مختلف،میتواند به عنوان راهنمایی امن برای شروع بیزینس در اسپانیا باشد.

 

منبع:

http://legalholding.ir/%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *