به چه طريق بفهمیم باهوش هستیم یا خير؟

[ad_1]

kids

باهوش وجود داشتن چقدر در عوض شما بااستعداد باریک؟ توسط این مقاله ممکن باریک بفهمید که مقیاس هوش شما بالاتر كره زمين میانگین باریک یا خير!

به مقصد شرح احوال الامتو و به مقصد شيريني كره زمين مجله تندرستي؛ در عوض اینکه بتوانید فرد باهوشی باشید نیازی به مقصد مدرک های آن چنینی ندارید. جلاجل حقیقت نشانه های باهوشی بسیار ظریف هستند و ارچه آن ها را نشناسید ممکن باریک نتوانید باهوش وجود داشتن كلاه خود یا سایر بيگانگان را تشخیص دهید. اما نگران نباشید. نشانه هایی صور دارد که توسط دانشمندان تایید شده و اثر داغ می دهد شما فرد خارق عادت باهوشی هستید. جلاجل این مقاله قصد داریم ۶ باروح كره زمين نشانه های حيرت انگیز و پوشيدگي غیر عادی توسط هوش وجود داشتن را توسط هم دوره کنیم. پشت بام هم محفل ما باشید.

شما اولین ابن خانواده هستید:

تحقیقات اعمال شده اثر داغ می دهد که کودکان اولا هر خانواده نمرات IQ بالاتری نسبت به مقصد سایر خواهران و برادران كلاه خود دارند. باهوشی این کودکان كره زمين بدون شك روزهای آغازین زندگی مشخص می شود. محققان در عوض اعمال وام گذاردن این مطالعه ۵۰۰۰ کودک را كره زمين نخست نوزاد سگ مادام صحنه ۱۴ سالگی باروح بررسی آرامش طلب دادند و استادي صفت قرائت شده، تطبیق عبارات و به مقصد خاطره ها سپاری تصاویر را ارزیابی نمودند. این محققان دریافتند توسط اینکه والدینی توسط چندین ابن مبارزه می کنند كره زمين همه آن ها به مقصد لفظ عادلانه حمایت کنند اما کودکان اولا هر خانواده وظایف بیشتری نسبت به مقصد سایرین دریافت می کنند و همین امر باعث به شدني استادي های فکری آن ها می شود.

كره زمين واژه های عنایت كاربرد نمی کنید:

یکی كره زمين پژوهش ها اعمال شده جلاجل دانشگاه نیویورک اثر داغ می دهد که بيگانگان باهوش كره زمين واژه های مناسبی كاربرد نمی کنند. محققان در عوض اعمال وام گذاردن این مطالعه كره زمين شرکت کنندگان خواستند واژه هایی که يوميه در عوض تاليفات یا درستكاري وزیر ها كاربرد می کنند را تبیین نمایند. آن ها واژه های به مقصد کار رفته جلاجل خن بندی های مختلفی جای دادند. پس ازآن كره زمين تحقیق، به مقصد این نتیجه رسیدند افرادی که قادر بودند واژه های بیشتری را لیست کنند كره زمين واژه های مناسبی كاربرد نمی کردند.این مشکل بدین خاطره ها باریک که چنین افرادی لیست بزرگتری كره زمين واژگان را دارند. محققان ثمار این باورند که بيگانگان باهوش طیف وسیعی كره زمين کلمات را دارند و همین امر اثر داغ دهنده توانایی و ظرفیت آن ها در عوض صفت به خاطرسپردني و نگهداری چنین کلماتی باریک.

والده كلاه خود را عصبانی می کنید:

حتی زمانی که جلاجل رحم والده كلاه خود به مقصد كله دار می بردید نیز فرد آرامی نبودید. محققان تورنتو پس ازآن كره زمين اینکه مادران باردار و ابن به مقصد کیهان وارد به ذهن را باروح بررسی آرامش طلب دادند دریافتند مادرانی که كره زمين دل به هم خوردگي بارداری سختي می برند کودکانی را به مقصد کیهان می آورند که نمره بالاتری جلاجل اسم تاييد های هوش حاصل کردن می کنند. پسندیده فعلاً سوال اینجاست که این كورس باروح چون كه ارتباطی به مقصد هم دارند؟ به مقصد احيانا زیاد سيده هایی که توسط دل به هم خوردگي بارداری دستگاه بافندگي و پنجه لين می کنند کودکان كلاه خود را جلاجل اعراضگر مساحت گرفتن بالاتری كره زمين هورمون های بارداری همچون estradiol و پرولاکتین آرامش طلب می دهند و همین امر باعث می شود جنین رشد مغزی بهتری داشته باشد.

ليمو مادام دیروقت بیدار می مانید:

بيگانگان باهوش، ليمو مادام دیروقت بیدار می مثل. محققان انگلیسی در عوض اعمال وام گذاردن مطالعه كلاه خود زیاد كره زمين ۲۰۰۰۰ شرکت کننده را به مقصد اختصاصی هشت اسم باشليق باروح بررسی آرامش طلب دادند و دریافتند افرادی که مساحت گرفتن IQ بالاتری دارند نسبت به مقصد سایر بيگانگان زیادتر بیدار می مثل. این مشکل بدین خاطره ها باریک که افرادی توسط توانایی های شناختی بالاتر به مقصد نوع ای تکامل یافته بضع که می توانند ریتم و وقت نما طبیعی بدن را نادیده بگیرند.همین امر باعث می شود چنین افرادی مادام دیروقت بیدار بمانند. نياكان ما در عوض نهی كره زمين ریسک موجود، ليمو را زودتر می خوابیدند اما بشقاب های باهوش و مدرن امروزی جلاجل اعراضگر این ریسک آرامش طلب ندارند و می توانند ليمو را مادام دیروقت بیدار بمانند. احكام به مقصد خاطره ها داشته باشید که بزرگسالان باغ ها به مقصد ۷ الی ۸ وقت نما نوم جلاجل ليمو نیاز دارند مادام بتوانند فعالیت‌های كلاه خود را به مقصد درستی اعمال دهند. این رقيب كره زمين فردی به مقصد فرد افزونتر متغیر باریک.

تنهایی را متحد شدن دارید:

متحد شدن ندارید به مقصد شهر بروید، جلاجل رویدادهای مهتر شرکت کنید یا جلاجل مهمانی‌های شلوغ شرکت نمایید؟ پسندیده این مشکل می تواند نشانگر هوش شما باشد. محققان انگلیسی ۱۵۰۰۰ فرد بزرگسال را باروح بررسی آرامش طلب دادند و دریافتند افرادی که مساحت گرفتن بالایی كره زمين IQ را دارند کمتر كره زمين سایرین جلاجل مکان های شلوغ زندگی می کنند و محضر پیدا می یابند. این بيگانگان نسبت به مقصد سایر بيگانگان زمان کمتری را جلاجل جامعه می گذرانند و همین مشکل باعث رضایت آن ها كره زمين زندگی می شود.نياكان ما جلاجل قبایل زندگی می کردند و در عوض رفع نیازهای كلاه خود مجبور بودند توسط هم تعامل و تباني داشته باشند. بيگانگان بسیار باهوش به مقصد نوع ای توسعه یافته بضع که می توانند كلاه خود را فورسرين توسط جامعه‌ی جلاجل حلول كننده تغییر مطابقت دهند.

فكاهه عامیانه را متحد شدن دارید:

ارچه ارائه كردن عملكرد فكاهه دارید زیاد مضطرب نشوید. این مشکل می تواند نشانگر هوش شما باشد. دانشمندان اتریشی ۱۵۰ نفر را باروح بررسی آرامش طلب دادند. آن ها هوش کلامی و غیر کلامی بيگانگان را ارزیابی کردند. افرادی که جوک‌های عامیانه را ترجیح می دادند مساحت گرفتن بالایی كره زمين هوش را داشتند. این مشکل بدین خاطره ها باریک که بيگانگان در عوض درک و اعلامیه چنین جوک هایی باید توسط عضلات ذهنی كلاه خود به مقصد سختی کار کنند. اینگونه طنزها پیچیده هستند.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *